De Rama u Franjevačkoj klasičnoj gimnaziji

12404836_836408163148208_1047371449_oPovodom predstojećih praznika u Franjevačkoj klasičnoj gimnaziji, dana 18.12.2015. godine, održan je Božićni sajam na kojem su učestvovali i učenici naše škole, koji su zajedno sa profesoricom Amrom Hrnjić osmislili biznis-plan koji je dobio naziv De Rama. De Rama je hemijska sekcija, čiji je cilj proizvodnja prirodnih i zdravih preparata za ličnu njegu (sapuni, labela i kreme), stvaranje novih prijateljstava i novog iskustva, obilazak fabričkih postrojenja za proizvodnju kozmetike, te educiranje učenika o štetnosti neprirodnih preparata za njegu kože. U znak zahvalnosti na toplu dobrodošlicu, naši učenici su Franjevačkoj klasičnoj gimnaziji poklonili nekoliko paketića koji su sadržavali De Ramine proizvode, te su tom prilikom razmijenili svoja iskustva i sklopili nova prijateljstva. U fotogaleriji ispod možete pogledati kako je sve to izgledalo.

[gm album=7 module=phantom]