Fudbaleri Gimnazije “Visoko” treći na turniru

Na turniru koji se održao 17.3.2016. godine, učenici naše škole su osvojili treće mjesto. Turnir je organizovao NK “Bosna” Visoko pod pokroviteljstvom UNDP. Učešće na ovom takmičenju uzele su sve srednje škole sa područja općine Visoko. U polufinalu naši učenici su izgubili od učenika Medrese rezultatom 3:2.

U finalu su se sastali ekipa Medrese i MSŠ “Hazim Šabanović” koja je u polufinalu savladala Franjevačku klasičnu gimnaziju. Nakon napete utakmice koja je završena bez golova 0:0, Medresa je bila bolja nakon izvođenja penala i tako osvojila prvo mjesto na ovom turniru. Treće mjesto na turniru zauzela je ekipa Gimnazije pobjedivši Franjevačku gimnaziju rezultatom 7:1.

Najbolji strijelac turnira je Nihad Šero (Gimnazija “Visoko”), dok je za najboljeg igrača proglašen Faris Sejdić (MSŠ “Hazim Šabanović”), a Avdo Hodžić (Medresa) proglašen za najboljeg golmana na turniru.

12874140_686447001496957_518082356_o