Naši učenici na Festivalu srednjoškolskog dramskog stvaralaštva u Konjicu

Na 14. po redu Festivalu srednjoškolskog dramskog stvaralaštva Konjic 2016. će nastupiti desetine škola sa područja BiH. Festival srednjoškolskog dramskog stvaralaštva postao je tradicija Konjica i njegovo održavanje je veoma značajno za sve dramske i teatarske grupe u cijeloj Bosni i Hercegovini, koje se tokom cijele godine pripremaju da učestvuju na ovom festivalu. Festival u Konjicu je tradicija i naše škole, koja svake godine kući dolazi sa nagradama i pohvalama. Ove godine Gimnazija “Visoko” učestvuje sa predstavom “Volim život, jer si ti tu” u režiji profesorice Zilić Halide. Predstava je premijeno odigrana u Gimnaziji “Visoko” 7.4. i nakon toga je ušla u konkurenciju predstava Festivala u Konjicu.

Fotogalerija:

[gm album=25 module=phantom]