Posjetite De Raminu kućicu na platou ispred KSC Mladost

De Rama je hemijska sekcija, čiji je cilj proizvodnja prirodnih i zdravih preparata za ličnu njegu (sapuni, labela i kreme), stvaranje novih prijateljstava i novog iskustva, obilazak fabričkih postrojenja za proizvodnju kozmetike, te educiranje učenika o štetnosti neprirodnih preparata za njegu kože.

Ove godine se prvi put obilježava manifestacija Visočke zimske radosti, na platou ispred KSC Mladost. Svoje mjesto tu našli su i učenici naše škole, koji zajedno sa profesoricom Amrom Hrnjić prave preparate za ličnu njegu. U ponudi su razne vrste sapuna, krema, labela, kao i dekorativnih svijeća… Posjetite De Raminu kućicu na ovom sajmu i podržite rad naših mladih poduzetnika.

Zahvaljujemo se Prevent grupaciji, koja je podržala naš projekat, te našoj školi omogućila vlastitu kućicu na ovoj manifestaciji.

[gm album=33 module=phantom]