Video “Naše Visoko” učenika Gimnazije “Visoko”

Mladi kreativni ljudi su svuda oko nas, primjećujete li ih?
Naša škola izvela je veliki broj ljudi koji svojim idejama grade nešto novo i drugačije, a drago nam je reći da još uvijek kroz našu školu koračaju takvi.
Učenici četvrtih razreda Suad Hadžimehanović i Tarik Bukva upravo su jedni od tih. Naime, Fondacija INFOHOUSE pozvala je sve srednje škole, učesnice Socijalnog dana, da učestvuju i na Sajmu kreditiranja. Od dvije ponuđene teme Suad i Tarik su izabrali ”Kulturu i umjetnost” te uz pomoć ostalih učenika naše škole snimili jednominutni film. Vjerujemo da film naših učenika neće proći nezapaženo, obzirom da im ovo nije prvi projekt na kojem rade. Kroz ovaj film nastoje podignuti svijest o kulturi te pozvati javnost na afirmaciju. Film je već sada dostupan za javnost.
Mi smo ti koji glasamo i biramo najbolji film! Stoga, podržimo naše učenike lajkom filma na YouTube kanalu Fondacije INFOHOUSE i tako im dajmo svoju podršku.
Želimo svu sreću Suadu i Tariku, a vas ostale pozivamo da, ukoliko mislite da ste dobri u nečemu, ne gubite vrijeme i okušajte se.
Strah nije taj koji gradi rezultate!

Video možete pogledati na video

Aida Selimović 3a